RÜYA TABİRLERİ NET
RÜYA TABİRLERİ NETE HOŞ GELDİN BURADA RÜYA HAKKINDA HİÇ BİLMEDİKLERİNİ VE MERAK ETTİKLERİNİ ÖĞRENECEKSİN..

ÜYE OLARAK DAHA FAZLA YARARLAN

RÜYA TABİRLERİ NET

GÖRDÜĞÜMÜZ RÜYALARIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ VE HANGİ RÜYA GELECEĞE HANGİ İŞARETİ VERİR...

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Paylaş | 

rüyada ayakkabınızın kaybolduğunu görmek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mavirüya
Admin

MesajKonu: rüyada ayakkabınızın kaybolduğunu görmek   Çarş. Ağus. 05, 2009 11:04 pm

bu rüya pek iyiye yorumlanmaz.rüyada ayakkabınızın kaybolduğunu görmek sizin veya bir yakınınızın başına kötü bir iş geleceğini haber vermektedir..yinede temkınli olmak gereklıdır.. bu rüyayı gören tanıdıklarım ve anlattıkları vardır..

mesele bir arkadaşın anlattığı..

ben rüyamda dedemi gördüm üzgün dü ve sağ ayakkabısını kaybetmişti biz o ayakkabıyı arıyorduk ama bulamadık..sabah uyandım işe giderken dedemin kapısında ambulans durduğunu farkettim hemen koşarak gittim ve durumu anladım..sabah abdest almaya kalkmış banyoda kayıp düşünce sağ bacagı baldırından komple kırılmış..

evet yukarıdakı anlatılan durumda geröekleşen ve uyarıcı rüyalar görmek çok başamızıza gelmektedir
Kullanıcı profilini gör http://ruyatabiri.eniyiforum.net

rüyada ayakkabınızın kaybolduğunu görmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Kore Alfabesini Görmek İçin
» Fan Club sitesine Giriş Yap yada üye ol kodu
» bunalim genclik donemlerinden bir kac yazi & siir ( yada her ne deniyorsa ) +16
» Ana Sayfa SSS Takvim Kayboldu [ ÇÖZÜLDÜ ]
» Menüler Kayboldu